Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Ranking Zawodniczy 2018

Ranking łączony wszystkich dyscyplin za 2018 rok, którą to wygrał kolega Mariusz Gacek przed kolegami Piotrem Krzosem i Wojciechem Siedlikiem. Drugi ranking obejmuje lata 2017-18, który również wygrał kolega Mariusz Gacek.
Podsumowując, w roku 2018 w zawodach koła Azoty Tarnów wzięło udział 87 osób (w 2017 - 78 osób), najliczniejsi byli spinningiści 52, następni spławikowcy-gruntowcy 51, karpiarze 33 i podlodowcy 18.
Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach, za wspaniałą miłą, koleżeńską a nawet rodzinną atmosferę. Zapraszamy w nowym sezonie do udziału w imprezach organizowanych przez koło wędkarskie Azoty Tarnów.

Kategoria spławikow-grunt. Najlepszym okazał się kolega Mariusz Gacek, również on wygrał drugi ranking obejmujący klasyfikację za lata 2017-18.

Najlepszy spinningista to kolega Andrzej Grzybowski przed kolegami Wojciechem Siedlikiem i Krystianem Tarnowskim. Drugi ranking łączony za lata 2017-18, w którym najlepszy okazał się kolega Wojciech Siedlik, wyprzedzając kolegów Andrzeja Grzybowskiego i Wacława Molczyka.


Dzięki staraniom koła i bardzo dobrej organizacji, mieliśmy możliwość rozegrania 4 zawodów w wędkarstwie karpiowym, prezentujemy ranking tzw. karpiarzy.
Najlepszym Karpiarzem w sezonie 2018 został kolega Szczepan Gola

Dyscyplina podlodowa.
Niestety rok 2018 nie był łaskawy dla podlodowców i udało się zorganizować zaledwie jedne zawody - Mistrzostwa koła, w których najlepszy był kolega Wojciech Siedlik przed Wacławem Molczykiem i Mariuszem Gackiem.
Przedstawiamy ranking łączony wędkarzy podlodowych za lata 2017 i 2018. Nadal prowadzi kolega Mariusz Gacek, nastąpiła zamiana pozycjami na miejscu 2 i 3, największy awans zanotował kolega Wojciech Siedlik z pozycji 16 na 8.